O nas...

Na rynku ubezpieczeń jesteśmy już od  blisko dwudziestu lat.  Przez większą część tego okresu zajmowaliśmy się głównie ubezpieczeniami majątkowymi, tzn. komunikacyjnymi, ubezpieczeniami domów i mieszkań oraz firm.

W ostatnich latach wraz z rosnącą świadomością klientów do naszej oferty dołączyły ubezpieczenia życia i zdrowia, które to zaczynają  stanowić coraz większy zakres zawieranych  przez  nas  umów. Jest to zjawisko bardzo pozytywne mówiące o tym, że nasi klienci coraz większą wagę przywiązują do ochrony swojego życia i zdrowia, dzięki  czemu  czują  się  bezpieczni o siebie i swoich bliskich.

Celem tego serwisu jest scalenie w jednych miejscu oferty wielu rodzajów ubezpieczeń, co pozwoli nam na kompleksowe ubezpieczenie rodziny.

Przedstawiamy  tu  (w  zarysie)  sposób  na  łączne ubezpieczenie  majątku, tzn. domu, mieszkania  i samochodów wraz  z  ubezpieczeniem  życia i zdrowia.

Całość  uzupełnia  propozycja  ubezpieczeń  oszczędnościowych,  które  łączą  w  sobie  ochronę oraz gromadzenie środków finansowych na dowolny cel.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem :)

Nasza pełna oferta

Tutaj możesz nam zadać pytanie...
Przepisz znaki z obrazka 
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu z naszą firmą.

Kontakt - Kalwaria Zebrzydowska...

Kontakt - Skawina...

© 2021 Właścicielem DlaMojejRodziny.pl jest Q Expert Sp. z o.o., ul. Targowa 1, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska.
Polityka Prywatności