Ubezpieczenia Szkolne

Jeśli masz dziecko lub dzieci , to ten temat z pewnością jest Ci bliski. Z pewnością każdy rodzic pragnie czuć się komfortowo mając pewność, że jego pociecha jest bezpieczna w szkole i poza nią.

Jeszcze do niedawna powszechnie uważano, że to szkoła zadba o bezpieczeństwo dziecka i zajmie się wszelkimi formalnościami dotyczącymi  umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. I w wielu przypadkach tak dalej jest. Jednak szkoła, która umożliwia takie rozwiązanie zawiera ubezpieczenie w formie grupowej. Być może jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, ale może jesteś jednym z tych rodziców, którzy wolą mieć wolny wybór i pragną wybrać  dla swojego dziecka  ubezpieczenie indywidualne.

W takim przypadku  możesz  spokojnie  wraz z nami przeanalizować różne możliwości i wybrać
taką, która Twoim zdaniem będzie najbardziej odpowiadać Twojemu dziecku.

Przede wszystkim należy rozpatrzyć wysokość sumy ubezpieczenia.

Obowiązuje tu niestety prosta zasada: atrakcyjnie niska składka oznacza jednocześnie niską sumę ubezpieczenia, co w konsekwencji  daje  niskie  świadczenie w przypadku wystąpienia zdarzenia.

My ze swojej strony proponujemy sumę ubezpieczenia w granicach 50 000 zł -100 000 zł
i w takiej sytuacji możliwe świadczenie za 1% uszczerbku na zdrowiu będzie odpowiednio wysokie.

Sugerujemy także zapoznanie się z licznymi opcjami dodatkowymi, o  które warto wzbogacić polisą ubezpieczeniową Twojego dziecka.

Mogą one dotyczyć możliwych świadczeń, takich jak na przykład:  pobyt w szpitalu w wyniku wypadku lub choroby,  koszty  leczenia (w tym rehabilitacja),  assistance  (korepetycje, pomoc psychologa), pakiet kleszcz i rozpoznanie boreliozy, koszty leków czy inne.

A jeśli Twoje dziecko uprawia wyczynowo sport to konieczne wręcz wydaje się uzupełnienie zakresu polisy ubezpieczeniowej o ryzyko z tym związane.

 

Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub napisz  :)

Nasza pełna oferta

Tutaj możesz nam zadać pytanie...
Przepisz znaki z obrazka 
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu z naszą firmą.

Kontakt - Kalwaria Zebrzydowska...

Kontakt - Skawina...

© 2021 Właścicielem DlaMojejRodziny.pl jest Q Expert Sp. z o.o., ul. Targowa 1, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska.
Polityka Prywatności